Loading...

Kurumsal

Kurumsal

1972 yılında Nurettin ARAS tarafından kurulan firmamız 1987 yılından itibaren ARAS KARDEŞLER HAFR.İNŞ.TİC.LTD.ŞTİ. olarak faaliyetine devam etmektedir. Sektörde bugüne kadar vermiş olduğu hizmetlerle güvenirliliğini kanıtlamış olan firmamızın amacı bugünden sonrada aynı çizgide emin adımlarla beraberce ilerlemektedir.

Amacımız; Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ana hedefimizdir. Firmamızı bugünlere getiren personelimize ve saygın müşterilerimize şükranlarımızı sunarız...

Firmamız, inşaat başta olmak üzere hafriyat, kırım, yıkım, moloz nakliyat, bina temel hafriyatı, eski bina yıkımı gibi bir çok konuda sizlere hizmet vermektedir.

Aras Kardeşler Hafriyat olarak gelişmiş makine parkımız, konusunda uzmanlaşmış personelimiz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile sektördeki çizgimizi korumaktayız. Çevre sağlığı ve güvenliği konusunda rakiplerimize örnek gösterilebilecek bir kalite politikasına sahip olmanın haklı gururunu her daim yaşamaktayız.

Piyasada sağladığımız üstün başarı ve sistemli olarak çalışmanın neticesinde; memnun müşteri portföyü ile daha da güçlendirecek atılımları yapmak, teknolojik makinelerle hızlı ve güvenli çalışarak ve hizmet ağını genişleterek kurumsal ilkelerimizi korumayı hedeflemekteyiz...